SR732HTTER182F
MFR.Part #
SR732HTTER182F
JLCPCB Part #
C2601423
Description
-55℃~+150℃ 182mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS