RK73G2ATTD1022D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1022D
JLCPCB Part #
C7049426
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS