SR732HTTER115F
MFR.Part #
SR732HTTER115F
JLCPCB Part #
C4082829
Description
-55℃~+150℃ 115mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS