ERJ-U1DD1132U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1132U
JLCPCB Part #
C4287668
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS