RK73H2BTTD60R4F
MFR.Part #
RK73H2BTTD60R4F
JLCPCB Part #
C346141
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS