SR732HTTE8R06F
MFR.Part #
SR732HTTE8R06F
JLCPCB Part #
C2600948
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS