RN732ATTD4590C50
MFR.Part #
RN732ATTD4590C50
JLCPCB Part #
C4127235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS