RN732BTTD4300C10
MFR.Part #
RN732BTTD4300C10
JLCPCB Part #
C3983719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS