SR732HTTE6R49F
MFR.Part #
SR732HTTE6R49F
JLCPCB Part #
C2600945
Description
-55℃~+150℃ 6.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS