SR732HTTE6R34F
MFR.Part #
SR732HTTE6R34F
JLCPCB Part #
C2600897
Description
-55℃~+150℃ 6.34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS