ERJ-12SF3573U
MFR.Part #
ERJ-12SF3573U
JLCPCB Part #
C20019854
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS