RN73R2BTTD4812A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD4812A05
JLCPCB Part #
C3942033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS