SR732HTTE5R90F
MFR.Part #
SR732HTTE5R90F
JLCPCB Part #
C2600976
Description
-55℃~+150℃ 5.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS