RN73H2ETTD3050A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3050A25
JLCPCB Part #
C3927418
Description
250mW 305Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS