SR732HTTE5R1G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTE5R1G
JLCPCB Part #
C4334726
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS