RN73H2BTTD16R0B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD16R0B25
JLCPCB Part #
C4248665
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS