SLR1TTE1R15D
MFR.Part #
SLR1TTE1R15D
JLCPCB Part #
C4184484
Description
-55℃~+180℃ 1.15Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS