SR732HTTE2R37F
MFR.Part #
SR732HTTE2R37F
JLCPCB Part #
C2600858
Description
-55℃~+150℃ 2.37Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS