SG73G1JTTD20R0C
MFR.Part #
SG73G1JTTD20R0C
JLCPCB Part #
C7311022
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS