RN731JTTD8062D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD8062D25
JLCPCB Part #
C3998189
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS