RK73H2HTTE5360F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5360F
JLCPCB Part #
C2580170
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS