SG73G2ATTD1500C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1500C
JLCPCB Part #
C6220573
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS