SR732ETTDR845F
MFR.Part #
SR732ETTDR845F
JLCPCB Part #
C2600595
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 500mW 845mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS