SR732ETTDR787F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ETTDR787F
JLCPCB Part #
C2600757
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 500mW 787mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS