RN731JTTD3441A10
MFR.Part #
RN731JTTD3441A10
JLCPCB Part #
C4293621
Description
-55℃~+155℃ 3.44kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS