RN73H2ETTD2432B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2432B10
JLCPCB Part #
C4043307
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS