SR732ETTDR390F
MFR.Part #
SR732ETTDR390F
JLCPCB Part #
C186636
Description
-55℃~+150℃ 390mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS