SR732ATTDR383F
MFR.Part #
SR732ATTDR383F
JLCPCB Part #
C2600548
Description
-55℃~+150℃ 333mW 383mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS