SR732ETTD9R31F
MFR.Part #
SR732ETTD9R31F
JLCPCB Part #
C2600786
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS