RN73R2ETTD4750F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4750F100
JLCPCB Part #
C3968329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS