HV732ATTD105G
MFR.Part #
HV732ATTD105G
JLCPCB Part #
C3950664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS