SR732ETTD62LJ
MFR.Part #
SR732ETTD62LJ
JLCPCB Part #
C3986945
Description
-55℃~+150℃ 500mW 62mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS