SR732ATTD62LJ
MFR.Part #
SR732ATTD62LJ
JLCPCB Part #
C4205169
Description
-55℃~+150℃ 333mW 62mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS