SR732ERTTD3R60F
MFR.Part #
SR732ERTTD3R60F
JLCPCB Part #
C6234934
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS