WK73S2JTTE1R62F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R62F
JLCPCB Part #
C4053290
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS