SR732ERTTD3R30F
MFR.Part #
SR732ERTTD3R30F
JLCPCB Part #
C5907241
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS