RN73H2ETTD8561D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8561D10
JLCPCB Part #
C4306574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS