RN73R2ETTD8201F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8201F25
JLCPCB Part #
C2603320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS