SR732BTTDR330F
MFR.Part #
SR732BTTDR330F
JLCPCB Part #
C186609
Description
330mW 330mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS