RN732ATTD5302F10
MFR.Part #
RN732ATTD5302F10
JLCPCB Part #
C4020720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS