RK73G1ETTP1651F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1651F
JLCPCB Part #
C4134786
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS