RK73G1JTTD1073C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1073C
JLCPCB Part #
C2582083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS