SR732BTTDR510D
MFR.Part #
SR732BTTDR510D
JLCPCB Part #
C2600297
Description
-55℃~+150℃ 333mW 510mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS