RN732BTTD6491F25
MFR.Part #
RN732BTTD6491F25
JLCPCB Part #
C4314508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS