SR732BTTD3R24D
MFR.Part #
SR732BTTD3R24D
JLCPCB Part #
C4081446
Description
-55℃~+150℃ 3.24Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS