SG73P1ETTP26R7F
MFR.Part #
SG73P1ETTP26R7F
JLCPCB Part #
C3957142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS