SR732BTTD3R24F
MFR.Part #
SR732BTTD3R24F
JLCPCB Part #
C4049114
Description
-55℃~+150℃ 3.24Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS