SR732BRTTD5R49F
MFR.Part #
SR732BRTTD5R49F
JLCPCB Part #
C6234898
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS