RN732BTTD5052A25
MFR.Part #
RN732BTTD5052A25
JLCPCB Part #
C4158385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS