RN73H2BTTD3743D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3743D50
JLCPCB Part #
C4060045
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS